MARECHAL ELECTRIC
| Hyväksynnät | MIL-S-901D, Bureau Veritas |
|---|---|
| Häiriösuojattu | Ei |
| IP-luokka | IP66, IP67, IP69 |
| Iskunkestävyys | IK09 |
| Johdinala hienosäikeinen | 2,5-6 mm² |
| Johdinala monisäikeinen | 2,5-10 mm² |
| Kotelon materiaali | Lasikuituvahvistettu polymeeri (GRP) |
| Kotelon väri | Sininen |
| Lämpötilan kesto max | 60 °C |
| Lämpötilan kesto min | -40 °C |
| Maksimikuorma AC-2AA/AC-23A | 18,5 kW |
| Napaluku | 2P |
|---|---|
| Nimellinen katkaisukyky AC22A | 32 A/ 690 V |
| Nimellinen katkaisukyky AC23A | 32 A/ 480 V |
| Nimellinen katkaisukyky DC21A | 32 A/250 V |
| Nimellisjännite | 24 V |
| Nimellisvirta | 32 A |
| Standardit | RoHS, REACH, IEC/EN 60309-1, IEC/EN 60309-4, IEC/EN 60947-3 |
| Suurin oikosulkuvirran kesto Icc | 10 kA |
| Suurin sallittu käyttöjännite Umax | 690 V AC/1000 V DC |
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Nimellisjännite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
DSN3 Pistorasia, 24 VAC, 2P, 32A
Tuotenumero:
613408A
Kopioitu!
|
2P
|
24 V
|
|
||
DSN3 Pistorasia, 250 VAC, 1P+N+E, 32A
Tuotenumero:
6134015
Kopioitu!
|
1P+N+E
|
250 V
|
|
||
DSN3 Pistorasia, 440 VAC, 3P+E, 32A
Tuotenumero:
6134013
Kopioitu!
|
3P+E
|
440 V
|
|
||
DSN3 Pistorasia, 440 VAC, 3P+N+E, 32A
Tuotenumero:
6134017
Kopioitu!
|
3P+N+E
|
440 V
|
|
||
DSN3 pistotulppa, 24V AC, 2P, 32A
Tuotenumero:
613808A
Kopioitu!
|
2P
|
24 V
|
|
||
DSN3 pistotulppa, 440 VAC, 3P+E, 32A
Tuotenumero:
6138013
Kopioitu!
|
3P+E
|
440 V
|
|
||
DSN3 pistotulppa, 250V AC, 1P+N+E, 32A
Tuotenumero:
6138015
Kopioitu!
|
1P+N+E
|
250 V
|
|
||
DSN3 pistotulppa, 440 VAC, 3P+N+E, 32A
Tuotenumero:
6138017
Kopioitu!
|
3P+N+E
|
440 V
|
|
Valitse tuote listalta.