IGUS
Tiedot |
|
|---|---|
| Johdinluku | 3 kpl |
| Johdinala | 0,5 mm² |
| Ulkovaipan materiaali | PVC |
| Häiriösuojattu | Kyllä |
| EMC-suoja | Palmikko tinatusta kuparilangasta. Kattavuus 60% optinen. |
| Lämpötila-alue min. ketjukäyttö | 5 °C |
| Lämpötila-alue max. ketjukäyttö | 70 °C |
| Lämpötila-alue, kiinteä asennus min. | -20 °C |
| Cu-paino | 32 kg/km |
| Paino | 58 kg/km |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Johdineriste | PVC |
| Johdinjärjestys | Kierretty kerroksittain. |
| Johdinmerkintä | Numerokoodattu |
| Soveltuvuus ketjukäyttöön | Kyllä |
| Ulkovaipan väri | Musta RAL 9005 |
| Taivutussäde | 12,5 x d ketjussa. 7 x d kiinteä asennus. |
| Ulkohalkaisija | 6,5 mm |
| Liikkuviin sovelluksiin | Kyllä |
Suojauksen lisäksi kaapeli on päällystetty ulkovaipalla, jonka tehtävänä on suojata kaapelin sisäosia. Eri vaippamateriaalit suojaavat esimerkiksi mekaaniselta rasitukselta, lämpötilavaihteluilta ja kemiallisilta aineilta.
Teollisessa tiedonsiirrossa kaapelin laatu ratkaisee. Profinet-kaapelit on suunniteltu varmistamaan häiriötön ja toimintavarma tiedonsiirto myös vaativissa olosuhteissa ja pitkillä etäisyyksillä.
Edustamme Euroopan parhaimpia omaan alaansa erikoistuneita asiakaslähtöisiä kaapelivalmistajia. Lue lisää!
SAB Bröckskesin SABorganic S 1000 edustaa uuden aikakauden kaapelisuunnittelua, jossa yhdistyvät huippuluokan tekniset ominaisuudet ja vastuullinen materiaalivalinta.
Nyt on täydellinen hetki hankkia laadukkaita tuotteita reilusti alennettuun hintaan.
Puun käsittelyssä sahalaitoksissa on monta eri vaihetta, joissa kaikissa on käytössä erilaisia laitteita ja komponentteja. Meiltä löydät etsimäsi tuotteet ja varaosat sahan eri työvaiheisiin.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Ulkohalkaisija | Nimellisjännite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Chainflex® CF881 (3G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.03
Kopioitu!
|
6,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (4G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.04
Kopioitu!
|
7 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (5G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.05
Kopioitu!
|
7,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (7G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.07
Kopioitu!
|
9 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (12G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.12
Kopioitu!
|
10,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (18G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.18
Kopioitu!
|
12 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (25G0,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.05.25
Kopioitu!
|
14,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (2x0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.02
Kopioitu!
|
6,5 mm
|
300/500 V
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (3G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.03
Kopioitu!
|
7 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (4G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.04
Kopioitu!
|
7,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (5G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.05
Kopioitu!
|
8 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (7G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.07
Kopioitu!
|
10 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (12G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.12
Kopioitu!
|
11,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (18G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.18
Kopioitu!
|
13,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (25G0,75)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.07.25
Kopioitu!
|
16 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (2x1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.02
Kopioitu!
|
7 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (3G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.03
Kopioitu!
|
7,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (4G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.04
Kopioitu!
|
8 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (5G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.05
Kopioitu!
|
8,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (7G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.07
Kopioitu!
|
10,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (12G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.12
Kopioitu!
|
12 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (18G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.18
Kopioitu!
|
14,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (25G1)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.10.25
Kopioitu!
|
17 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (2x1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.02
Kopioitu!
|
8,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (3G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.03
Kopioitu!
|
9 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (4G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.04
Kopioitu!
|
10 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (5G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.05
Kopioitu!
|
11 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (7G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.07
Kopioitu!
|
13 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (12G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.12
Kopioitu!
|
15,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (18G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.18
Kopioitu!
|
18,5 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (25G1,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.15.25
Kopioitu!
|
22 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (4G2,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.25.04
Kopioitu!
|
11 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (5G2,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.25.05
Kopioitu!
|
12 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (7G2,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.25.07
Kopioitu!
|
15 mm
|
|
|
||
|
Chainflex® CF881 (12G2,5)C mm² PVC
Tuotenumero:
CF881.25.12
Kopioitu!
|
17,5 mm
|
|
|
Valitse tuote listalta.