Tiedot |
|
|---|---|
| Johdinluku | 4 kpl |
| Johdinala | 1,5 mm² |
| Ulkovaipan materiaali | PVC |
| Häiriösuojattu | Kyllä |
| Yhteinen EMC-suoja | Tinattu Cu-palmikko |
| Nimellisjännite | Uo/U 0,6/1 kV |
| Nimellisjännite Uo/U | 0,6/1kV |
| Ulkohalkaisija +/-5 % | 10,4 mm |
| Lämpötila-alue, kiinteä asennus min. | -40 °C |
| Lämpötila-alue, liikuteltava asennus max. | 70 °C |
| Lämpötila-alue, liikuteltava asennus min. | -5 °C |
| Cu-paino | 95 kg/km |
| Paino | 217 kg/km |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Johdineriste | PVC |
| Johdinjärjestys | Kerroksittain |
| Osajohtimien merkintä | Värikoodaus DIN VDE 0293 mukaisesti |
| Johdinmerkintä | Värikoodattu |
| Johtimet | Kirkkaat Cu-johtimet |
| Hyväksynnät | RoHS |
| Koestusjännite | 2500 V |
| Käyttö | Liikuteltava asennus |
| Soveltuvuus ketjukäyttöön | Ei |
| Ulkovaipan väri | Musta |
| Standardit | VDE 0250, VDE 0295, VDE 0293 |
2YSLCYK-J0,6/1KV kaapelia käytetään moottorin liitäntäkaapelina ja taajuusmuuttaja käytössä. EMC-ominaisuuksien optimoimiseksi Cu-suojaus tulee maadoittaa.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Suojauksen lisäksi kaapeli on päällystetty ulkovaipalla, jonka tehtävänä on suojata kaapelin sisäosia. Eri vaippamateriaalit suojaavat esimerkiksi mekaaniselta rasitukselta, lämpötilavaihteluilta ja kemiallisilta aineilta.
Teollisessa tiedonsiirrossa kaapelin laatu ratkaisee. Profinet-kaapelit on suunniteltu varmistamaan häiriötön ja toimintavarma tiedonsiirto myös vaativissa olosuhteissa ja pitkillä etäisyyksillä.
Edustamme Euroopan parhaimpia omaan alaansa erikoistuneita asiakaslähtöisiä kaapelivalmistajia. Lue lisää!
SAB Bröckskesin SABorganic S 1000 edustaa uuden aikakauden kaapelisuunnittelua, jossa yhdistyvät huippuluokan tekniset ominaisuudet ja vastuullinen materiaalivalinta.
Nyt on täydellinen hetki hankkia laadukkaita tuotteita reilusti alennettuun hintaan.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisjännite | Nimellisjännite Uo/U | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
2YSLCYK-J 4G1,5 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000415/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G2,5 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000425/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G4 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
SAB08150440/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G6 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000460/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G10 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000461/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G16 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000462/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G25 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000463/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G35 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000435/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G50 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000450/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G70 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000466/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G95 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000467/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G120 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55004120/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G150 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55004150/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G185 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000470/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 4G240 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000471/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x1,5+3G0,25 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000315/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x2,5+3G0,5 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000325/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x4+3G0,75 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000340/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x6+3G1 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000360/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x10+3G1,5 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000361/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x16+3G2,5 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000362/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x25+3G4 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000363/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x35+3G6 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000364/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x50+3G10 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000365/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x70+3G10 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000366/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x95+3G16 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000367/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x120+3G16 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000396/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x150+3G25 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000369/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x185+3G35 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000398/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
||
|
2YSLCYK-J 3x240+3G50 mm² 0,6/1kV
Tuotenumero:
KAB55000399/04K
Kopioitu!
|
Uo/U 0,6/1 kV
|
0,6/1kV
|
|
Valitse tuote listalta.